Вночі у Києві на Трухановому острові спалахнула масштабна пожежа

Вночі у Києві на Трухановому острові спалахнула масштабна пожежа

Вночі у Києві на Трухановому острові спалахнула масштабна пожежа в комплексі ПБК (Південний берег Києва). Інформація про пожежу надійшла до рятувальників о 23:30. За попередньою інформацією, спалахнула дерев'яна будівля розміром 20 на 30 метрів. Площа пожежі сягнула 600 квадратів.

На місці працювали три одиниці техніки та 15 осіб особового складу. Станом на 00:20 спалах вдалося локалізувати. Інформації щодо постраждалих немає.

Таблеткова змова: як бізнесмен Борис Кауфман, за даними ЗМІ, опинився в центрі фармацевтичного ринку України

Поки українці купують ліки в аптеках, навколо того, хто ці ліки постачає, розгортається історія, яка охоплює арештовані російські активи, венські переговори, мільярдні штрафи АМКУ і, за даними медіа, - людину з кримінальним минулим та зв'язками у вищому політичному керівництві країни.

КП "Спецжитлофонд" освоїло 3 млрд грн на квартири для ВПО без конкурсу - підприємство роками входить у схему Кличка-Комарницького

КП "Спецжитлофонд" - комунальне підприємство, офіційно покликане забезпечити тимчасовим житлом переселенців, мешканців аварійних будинків і постраждалих від ракетних ударів - витрачає бюджетні мільярди так, що жодне питання публічно не ставиться.

Володимир Репік: підозрюваний у службовій недбалості на 581 млн досі у кріслі і готує новий кредит від ЄБРР на 50 млн євро

Підозрюваний у службовій недбалості директор Департаменту фінансів КМДА Володимир Репік продовжує виконувати свої обов'язки і готує новий кредит від Європейського банку реконструкції та розвитку - цього разу на 50 млн євро для КП "Київтеплоенерго".